Jdi na obsah Jdi na menu
 


HŘÍCH

 

 

HŘÍCH

 

Považuji za nemožné chtít, aby někdo zcela nezasvěcený pochopil z těchto několika úvodních řádků, proč musí chodit ke zpovědi.

Jako reakce, může zaznít nespočet individuálních otázek – proč ke knězi – a to mu mám říci to moje nejhlubší tajemství toho co jsem kde vyvedl? - co je a co není hřích? - proč se tvrdí, že máme duši? - proč a jak se starat o svou duši? - a co ostatní, kteří na to kašlou? - proč nedokáži rozlišit na potkání toho, kdo chodí ke zpovědi, od toho, který se nikdy nevyzpovídal? - co jsou to svátosti a k čemu jsou? - kde je Bůh? - k čemu je mi Bůh? atd.

Z toho důvodu nyní dokáži úvodem vysoukat ze sebe jen tolik, že čtěte vše, co je na této webové stránce. Domnívám se, že to, co potřebujete vědět, se dozvíte.

Nicméně, abych dodal závažnosti slovu hřích, připomínám, že je to často otázka bytí či nebytí, života a smrti.

Hříchu můžeme přiřknout, že je něčí vražedný nástroj, že je nemoc, která záludně dokáže přivodit smrt. Hřích kazí člověka, kazí svět, zapříčiňuje přírodní katastrofy, ztrpčuje život lidskému pokolení po celé zeměkouli.

Když ti někdo roztřískne sekyrou hlavu, umřeš a pokračuješ ve své cestě k Bohu, tedy žiješ dál v nebi. Když ti někdo přivodí smrt hříchem, tím že tě k tomu navede, můžeš si přivodit smrt, která tě bude trápit nad pomyšlení velkými bolesti celou věčnost, atd.

Hříchu je třeba se bát, vyhýbat se mu. Jak? To je možno vyčíst z mých psaní zde na této mé webové stránce.

Kdo se dopídí všech odpovědí na možné otázky kolem hříchu, ten se stane šťastným, a bude vděčný Bohu, že mu umožnil vykročit na cestu do věčnosti. Pozor! Odpověď nedává pouze rozum. Dává ho rozum a srdce dohromady. Bez víry v této oblasti nelze získat potřebné poznání. Nelze mít víru bez pokory.

Tak ať vás vede hluboká pokora při čtení dalších textů.

 

Jsou rozděleny do třech PDF dokumentů.

První dokument je o hříchu z poselství nebes skrze M.D. Mercy. Tedy hříchu a potřebě očisty své duše. Klikni zde na odkaz -

https://drive.google.com/open?id=1lgkRRuTF2icyBUzzdfirCGpGVqfxyd8G

 

Ve druhém dokumentu je výběr na toto téma z poselství nebes, které jsou dány různým vizionářům po světě. -

https://drive.google.com/open?id=1q0JDSzbzQ9j0Cre75tKQtvqcsFb-f6b5

 

Třetí dokument se věnuje nejvíce problematice zpytování svého svědomí -

https://drive.google.com/open?id=1U26LpbgH86n_hBW3NowfwnU_eoMliosd

 

 

480-12.jpg