Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOJ MODLITBOU

 

Boj modlitbou

 

Dočtete se někde o tom, že kde nebojuje Bůh, tam je lidská námaha marná.

Příčinou zla ve světě není člověk, nýbrž satan – otec lži a zla. Člověk může být posluhovačem, otrokem svedeným objektem satana. On nás inspiruje, vnucuje nám nesmyslné cíle, po kterých slepě jdeme.

Kdyby nebylo posluhovačů satana mezi lidmi, těžko by nám mohl kazit někdo život, mohli bychom si žít jako v nebi.

Součástí činnosti satana je vzít jistotu lidstvu, tudíž především Boha. Kde se mu to daří, tam se bloudí jako bez cíle, nebo s cílem, leda do záhuby.

Jedni utlačují druhé pro chvilkové požitky a tak vznikají konflikty, často přerůstající do bojů, válek. Vymýšlejí zbraně k likvidaci všeho možného a hlavně lidí. Vývojem jsou stále důmyslnější, krutější a svým ničícím rozsahem se dostala naše civilizace na úroveň možnosti rychlé likvidace celého lidstva této planety Země. Do takového boje nás neinspiruje, nevede Bůh. Vždyť jsme všichni jeho děti a jeho přání je, abychom žili v pokoji a hojnosti.

Ovšem zlo ze světa nelze odstranit bez boje. Také nelze odstranit zbraněmi, které vymýšlejí válečníci.

Bůh nás učí, vede k tomu, abychom poznali jeho, a jeho plány s námi. Posílá nás do boje lásky proti nenávisti, do boje dobra proti zlu, do boje pokory proti pýše, atd. Dává nám do rukou zbraň, která se jmenuje modlitba. Nejsilnější zbraň je modlitba růžence a to již přes dlouhá staletí.

Nyní prožíváme zvláštní dobu, která se nepodobá žádné před tím v dějinách, protože nebezpečí nad námi narostlo takových rozměrů, že sami již nejsme schopni zachránit planetu. Bůh intenzivněji bere na sebe postavení ochránce a k tomu nám dává do úst zbraně nové, nové modlitby.

Dává poselství, abychom nabili správných poznatků k našemu zvláštnímu životu. Zvláštnímu tím, že jsme vyvoleni na konec časů, na přechod z hříšného světa do světa prostého hříchu, zla, bolesti. Do světa, kde ve všem vládne Bůh.

Modlitba je velice silná zbraň. Silnější, než ty, které vyrábějí válečníci. Ovšem k čemu je jakákoliv zbraň, jestli ji nikdo nepoužívá. Tak je to i s modlitbou. Tyto modlitby jsou k tomu, abychom podle nich vzývali Boha, který nám chce pomoci se dostat do nové éry bez satana, bez veškerého zla. Jak? To lze vyčíst v evangeliu, či v poselstvích skrze jeho proroky dávanými světu. Samozřejmě zaúčinné pomoci modlitby.

Níže je PDF dokument, kde se nachází 65 takových modliteb - určených k boji nám, současně žijícím lidem - diktovaných Bohem. Lze ho otevřít kliknutím na podtržený odkaz „65modliteb“. Klikni zde

https://drive.google.com/open?id=1IDW21KJmlRlM_UTKgGh8SwuTrXSB94R0

 

480-verim.jpg