Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svědectví N.N. ve spojitosti s MDM poselstvími

 

 

Svědectví ve spojitosti s poselstvími dávanými Marii pojmenované dle Božího Milosrdenství

 

V létě roku 2013 jsem se mohl zůčastnit na jednom soukromém střetnutí s Marií. My, skupinka sestávající ze sedmi lidí, jsme v její osobě poznali skromnou dámu, která se nechová ostentativně. V rámci toho krátkého střetnutí mi napadlo, abych položil Ježíši otázku spojenou s Marií; otázku, která mě zaměstnávala již několik roků, a kterou mohl zodpovědět pouze Ježíš.

Protože i Marie měla jednu otázku ke mně, poprosil jsem jí, abychom si krátce promluvili ve dvou. Poodešli jsme od skupiny, aby nás neslyšeli ale zůstali jsme ve stejné místnosti. Krátce jsme si popovídali. Pak jsem se zeptal Marii, jestli mohu Ježíši položit otázku ve spojitosti s ní. Souhlasila, a na moje překvapení ihned se vrátila na své místo, vzala si svatý obrázek s Ježíšem na něm, a malý školní sešit a vrátila se ke mne. Myslel jsem si, že míní mou otázku napsat a pak někdy jindy mi sdělí odpověď.

Po položené otázce se začala modlit nad tím obrázkem s Ježíšem asi 10 vteřin. Pak začala psát. Seděl jsem vedle ní a pozoroval jsem, jak začíná psát bez váhání a bez přemýšlení, bez chyb s velkou rychlostí, aniž by něco opravila v napsaném textu. Mezitím si občas povzdechla: „Ach, tak dlouhý!“ Aniž by na chvíli přestala, napsala text, který byl odpověď Ježíše pro mne. Po dokončení toho – aniž by odložila své pero, či by se napřímila, nebo že by zpomalila v psaní atd. - napsala ještě jeden text, o kterém se později ukázalo pro nás, že to bylo poselství pro celou naši zde přítomnou skupinku.

Potom, co Marie napsala poselství, začala obsah poselství, které bylo pro mne, část po části vysvětlovat, protože moje angličtina nepatří mezi nejdokonalejší. Na jednom místě jsme se zadrhli, protože jedno slovo, které použil Ježíš, bylo pro mne neznámé. Marie zkoušela mi to vyložit jinými slovy, ale ani tak jsem to nepochopil. Pak nakreslila na papír ptáka s rozepjatými křídly a ptala se mne, zda mám takového ptáka. Pak padla clona z mých očí. Ano – byl to ten pták, který se nachází opravdu na stropě mého pokoje. Předtím jsme se nikdy nebavili, nesetkali. Tak mi dal Ježíš dar hodnověrnosti, protože o tom ví velice málo lidí.

Toto poselství se pak poslalo ke dvěma pro mne neznámým osobám za účelem přesného překladu. Z nich pak vyplynulo, že Ježíš používal tatáž slova a mazlivé výrazy, které já říkávám Ježíši, když se modlím.

 

Z toho usuzuji

Marie mě neznala a nevěděla od nikoho nic o mne. Otázku jsem položil spontánně Ježíši. Plynulé psaní bez přestávky a bez oprav ukazuje, že Marie nepřemýšlela nad tím, co má psát, nýbrž jí to bylo vnuknuto. Skutečnost, že Duch svatý byl zmiňován v podobě holubice v tomto poselství, svědčí též o Božském vnuknutí. Odkud by znala Marie ta slova, která já používám ve svých modlitbách?

Všechny tyto odkazy mě vedou ke konečnému závěru: poselství pro mne nepsala Marie, ale sám Ježíš! Hluboká láska Ježíše ke mne, kterou mi dal na vědomí svými něžnými slovy, mne nehodné duši, týdny mě naplňovala štěstím.

Po tom všem, co se stalo, Marie mi darovala ten obrázek, nad kterým se modlila. Vystavil jsem ho ve svém domově. Následující den šla z něho krásná vůně, ne příliš silná, ale dobře vnímatelná. Tři dny trval tento dar vůně a pak přestal.

Kdybych býval nevěřil v opravdovosti poselství v době, kdy jsem se setkal s Marií – což tak nebylo – po tomto zážitku jsem v plné míře přesvědčen o něm!

Z plného srdce děkuji Bohu za toto přesvědčivé znamení, které mne, jedné bezvýznamné duši daroval, a snad mnoha dalším, kteří čtou toto svědectví a berou si ho na vědomí.

 N.N.

(Pozn.: zdroj = www.masodikeljovetel.hu)