Jdi na obsah Jdi na menu
 


DENÍK MÁRIE JULIANNY

DENÍK MÁRIE JULIANNY - MJ DENÍK

POSELSVÍ ROKU 2014

TENTO PŘEKLAD Z MAĎARŠTINY JE SNAHA UKÁZAT, ŽE BŮH PŮSOBÍ NA RŮZNÝCH MÍSTECH VELICCE INTENZIVNĚ PRO ZÁCHRANU DUŠÍ. . TEXT JE V  PDF DOKUMETU NÍŽE.

DENÍK MÁRIE JULIANNY - PDF

VÝTAŽEK Z ÚVODNÍCH TEXTŮ A Z ŽIVOTOPISU, KTERÉ JSOU NA STRÁNCE INTERNETOVÉ – WWW.JEZUSUZENETE.HU

 

Bratři a sestry v Kristu!

Na této stránce lze číst poselství, které dává Márii Julianně Ježíš Kristus a skrze ni všem lidem po celém světě.

Mária Julianna dostává zjevení průběžně od 7. srpna 1983: „Po každé takové mši mi pomáhá Ježíš pamatovat si obsah poselství, které jsem schopna napsat až po bohoslužbě.”

Dostává intelektuální poselství: „totiž, hlas neslyším, všechno se odehrává v mém mozku.”

Mária Julianna se narodila v protestantské rodině. Rodiče ji brali jen velice zřídka do kostela. Protože dětská léta měla kolem roku 1950, jen tajně mohla chodit do nábožeství a proto také tajně konfirmovala. Nejvíce jí pomohla její babička na cestě vedoucí k Bohu. Vdala se, narodilo se jim v manželství jedno dítě. Po čtvrnáctiletém manželství ji manžel opustil a sama vychovávala dítě.

Absolvovala kurz pro katechety a učila děti náboženství.

Julianna je její řádové jméno, jako členky třetího řádu. Jméno Julianna nosí zakladatelka světské větve, (třetího řádu) řádu servitů, svatá Falconieri Julie, a také její kmotra.

Ježíš již na začátku jí řekl: „Přinesu ti ten čas, kdy budeš muset psát moje učení a má poselství, aby byly k užitku tvým bližním. Zbývající tvůj život věnuj plně mne. Napiš náš deník. Tvoje totožnost nechť zůstává skrytá – to jsem prosil i skrze tvého duchovního otce. Nadpis tvého psaní nechť je toto: Deník Márie.”

Druhé jméno, Julianna - s dovolením Ježíše – přidala proto, aby čtenář na první pohled sí to nepletl s Pannou Marií.

Od té doby ji Pán osloví na každé mši: „Napiš moje poselství.”